oční kapky HYLO DUAL Intense 10 ml

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

340,00 Kč
NEBO

Krátký popis produktu:

HYLO-DUAL INTENSE

Hylo Dual Intense, zdravotnický prostředek, je sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek k očnímu použití. Je určen k intenzivnímu léčebnému zvlhčení suchých očí a stabilizaci slzného filmu, čímž dochází k utišení zánětlivých projevů jako jsou svědění a pálení očí. Balení obsahuje 10 ml, což odpovídá přibližně 300 kapkám.

Objem: 10 ml
Výrobce: URSAPHARM

oční kapky HYLO DUAL Intense 10 ml

Dvojklikem zvětšíte obrázek v plném rozlišení.

Zmenšit
Zvětšit

Další pohled

Podrobnosti

HYLO DUAL INTENSE®

Intenzivní terapie pro chronicky suché oči

Pokud oči svědí nebo pálí jen občas, postačují obvyklé zvlhčující oční kapky jako např. HYLO FRESH®. Pokud se ale příznaky objevují pravidelně, potíže mají chronický průběh, může se jednat o syndrom suchého oka (sicca syndrom). HYLO DUAL INTENSE® je určen k intenzivnímu léčebnému zvlhčení suchých očí a stabilizaci slzného filmu, čímž dochází k utišení zánětlivých projevů jako jsou svědění a pálení očí. Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová vytváří na povrchu oka rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film, který je odolný proti odplavení. Díky těmto bioadhezivním vlastnostem jsou rohovka a spojivka ošetřeny a společně s přirozenými slzami ideálně kluzké pro mžikání. Trvalé nebo silnější obtíže se zmírní a oko je chráněno před podrážděním.

Intenzivní zvlhčení

Podráždění očí se projevuje svěděním, pálením, slzením, pocitem suchého oka či cizího tělesa v oku. Často tyto příznaky nasvědčují tomu, že povrch oka není dostatečně zvlhčován.
HYLO DUAL INTENSE® obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové (0,2 %) v kombinaci s ectoinem, což způsobuje jeho vysokou viskozitu . Díky tomu je oko obzvláště intenzivně a dlouhodobě zásobováno stabilním zvlhčujícím filmem. HYLO DUAL INTENSE® zmírní trvalé nebo silnější obtíže a oko je dlouhodobě chráněno před podrážděním.

HYLO DUAL INTENSE® pro středně těžké a těžké formy suchého oka

Speciální kombinace vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové a přírodní látky ectoin chrání oční povrch před nadměrným vysycháním a díky zvlhčení očního povrchu zmírňuje příznaky zánětu. Zvýšená vazba vody také podporuje přirozenou bariéru oka proti dráždivým podnětům z vnějšího okolí. Ectoin zklidňuje stresovanou tkáň a typické příznaky podrážděného oka jako je pálení, svědění nebo zarudnutí. Kromě toho zmírňuje podráždění způsobené prostředím, které vede k zánětlivým příznakům

  • Kyselina hyaluronová ve zvláště vysoké koncentraci

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla. Má vysokou schopnost vázat vodu, dlouhodobě ulpívá na povrchu tkání a podporuje hojení. Pro dosažení dlouhotrvajícího a intenzivního zvlhčení používáme ve výrobcích řady HYLO EYE CARE® vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou. Ta díky extrémní viskozitě rovnoměrně, intenzivně a dlouhodobě zvlhčuje povrch oka. HYLO DUAL INTENSE® obsahuje zvláště vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové (0,2 %) a poskytuje oku intenzivní zvlhčení. Vzhledem k vysoké viskozitě hyaluronové kyseliny s dlouhým řetězcem ulpívají kapky po dlouhou dobu na povrchu oka, a tak je dlouhodobě chrání před podrážděním.

  • S přírodní látkou ectoin

Ectoin je přirozená látka, produkovaná mikoorganismy, které žijí v extrémním prostředí (např. ve slaných jezerech). Aby byly chráněny před panujícími extrémními podmínkami okolního prostředí, vytvářejí tyto mikroorganismy přirozenou látku ectoin, která je použita pro své speciální vlastnosti v přípravku HYLO DUAL INTENSE®. Ectoin zvyšuje schopnost vázat vodu v buňkách povrchu oka a vytváří tak na spojivce fyziologickou bariéru. Zároveň ectoin stabilizuje tukovou složku slzného filmu, která chrání oko před nadměrným odpařováním slzné tekutiny.

HYLO DUAL INTENSE® – intenzivní zvlhčení díky 0,2% kyselině hyaluronové a ectoinu

  • Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová (0,2 %) a ectoin (2 %)
  • Intenzivní a dlouhodobé zvlhčení chronicky suchých očí se zánětlivými příznaky
  • Kombinace vysoce viskózní kyseliny hyaluronové a ectoinu chrání oční povrch před nadměrným vysycháním (nadměrným odpařováním slz) a stabilizuje slzný film
  • Dlouhodobé zmírnění zánětlivých příznaků a podpora přirozené bariéry oka proti zánětlivým podnětům
  • Bez konzervačních látek a bez fosfátů
  • Vysoká efektivita díky patentovanému systému COMOD®
  • Bez konzervantů a fosfátů
  • Trvanlivost až 6 měsíců od prvního otevření

Poznámka pro nositele kontaktních čoček: HYLO DUAL INTENSE® nelze použít s kontaktními čočkami kvůli vysoké viskozitě.

Další informace

Množství 1 ks - 10 ml
Výrobce Ursapharm
Zařazení oční kapky

Možná Vás také zaujmou následující produkty:

oční kapky HYLO-GEL 10 ml

oční kapky HYLO-GEL 10 ml

289,00 Kč
oční kapky HYLO-DUAL 10 ml

oční kapky HYLO-DUAL 10 ml

281,00 Kč
oční kapky HYLO-COMOD 10 ml

oční kapky HYLO-COMOD 10 ml

259,00 Kč
 

Kontaktní čočky od profesionálů - www.Max-Optik.eu