MyDay daily disposable Multifocal (90 čoček)

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

2 189,00 Kč

Krátký popis produktu:

Dioptrický rozsah: od +8,00 do –12,00
Adice: Low (pro brýlové adice +0.75D to +1.25D) Mid (pro brýlové adice +1.50D to +1.75D) High (pro brýlové adice +2.00D to +2.50D)
Zakřivení: 8.4
Průměr: 14,2
Materiál: Stenfilcon A
Obsah vody: 54%
Prostupnost pro kyslík: 100 Dk/t (at -3.00D)
UV filtr: 85% UVA/96% UVB
Kategorie: Jednodenní kontaktní čočky, Presbiopické
Balení: 90 čoček v balení

* Povinná pole

2 189,00 Kč

PROCLEAR® 1day (90 čoček)

Dvojklikem zvětšíte obrázek v plném rozlišení.

Zmenšit
Zvětšit

Další pohled

Podrobnosti

Coopervision MyDay daily disposable Multifocal - novinka 2021

Představujeme MyDay® daily disposable multifocal

Představujeme jednodenní multifokální kontaktní čočky MyDay® daily disposable multifocal, poslední inovaci od společnosti CooperVision®. MyDay® multifocal přináší nový 3-adicový multifokální systém - CooperVision® Binocular Progressive SystemTM, který využívá různé multifokální designy čoček pro optimalizaci vidění při všech úrovních presbyopie.

S osvědčeným, jednoduchým a vysoce účinným procesem výběru čoček a  podporou aplikací OptiExpert™ je nalezení správné čočky pro vaše presbyopické zákazníky snadné a umožňuje vám úspěšně aplikovat 98 % klientů při využití maximálně dvou zkušebních párů čoček (pokud budete postupovat podle návodu k aplikaci).

MyDay® multifocal využívají také technologii Aquaform®, která poskytuje skvělé dlouhotrvající uživatelské pohodlí a pomáhá udržet oči vašich klientů jasné a bílé díky vysoké propustnosti pro kyslík.

Pomozte svým zákazníkům vidět každý den co nejlépe. Doporučte jim vysoce výkonné jednodenní multifokální kontaktní čočky MyDay® multifocal.

Vlastnosti

1
      

Evoluce v systému designu čoček:
Unikátní 3-adicový CooperVision® Binocular Progressive SystemTM, pro optimalizaci vidění při všech úrovních presbyopie. Poskytuje jasné vidění na všechny vzdálenosti: do blízka, do dálky a na střední vzdálenosti mezi tím1 – pro nové zákazníky s počínající presbyopií i s presbyopií v pozdějších stádiích.

2
  

Evoluce v jednoduchosti aplikace:
Snadná a úspěšná aplikace1 s CooperVision® Binocular Progressive SystemTM a podporou aplikace OptiExpertTM. Umožňuje úspěšně aplikovat 98% klientů maximálně na dva zkušební páry čoček (při dodržení doporučeného postupu výběru čoček)

3
  

Evoluce v rozsahu dostupných parametrů:
Více možností pro více vašich presbyopických zákazníků: MyDay® multifocal nabízí největší rozsah parametrů ze všech jednodenních multifokálních kontaktních čoček.

4
  

Skvělé celodenní pohodlí díky Aquaform® Technologii.

5
  

Vysoké Dk/t poskytuje 100% pokrytí nároků rohovky na kyslík6 a pomáhá udržet oči jasné a bílé.

6
  

Pohlcuje 85% UVA a 96% UVB záření.

CooperVision® Binocular Progressive System™

Na rozdíl od většiny jednodenních multifokálních systémů, které využívají podobnou optickou konstrukci pro všechny hodnoty adice a pouze zvyšují dioptrickou hodnotu pro zvýšení podpory na čtení, CooperVision® Binocular Progressive System™ využívá různé konstrukce čoček k optimalizaci vidění pro všechny úrovně presbyopie.1 Pomáhá jednak novým presbyopickým zákazníkům zvyknout si na nošení multifokálních kontaktních čoček, a umožňuje také klientům s postupujícím rozvojem presbyopie si stále užívat jasné vidění.

bps_lens_illustration_v2_vertical1

Údaje o výrobku

Materiál / obsah H2O: stenfilcon A / 54%
Cyklus výměny: Jednorázové denní
Prostupnost pro kyslík: 100 Dk/t (at -3.00D)
Základní zakřivení: 8.4
Průměr: 14.2
Sférická hodnota: +8.00D to -10.00D (0.25D krok)
Hodnota cylindru: -10.50D to -12.00D (0.50D krok)
Hodnota adice: Low (pro brýlové adice +0.75D to +1.25D) Mid (pro brýlové adice +1.50D to +1.75D) High (pro brýlové adice +2.00D to +2.50D)
UV filtr: 85% UVA/96% UVB

N:

Další informace

Množství 1 balení - 30 čoček
Výrobce Cooper Vision
Zařazení jednodenní

Kontaktní čočky od profesionálů - www.Max-Optik.eu