Biofinity Energys (6 čoček)

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

586,00 Kč

Krátký popis produktu:

Nástupce čoček Biofinity. Není nutná reaplikace - kompatibilní s předešlím typem čoček.


Dioptrický rozsah: –0,25 až –12,00 Dpt +0,25 až +8.00
Balení: 6 čočky v balení
Zakřivení: 8.6
Průměr: 14,0
Materiál: Comfilcon A
Obsah vody: 48%
Kategorie: Měsíční kontinuální kontaktní čočky
Může se s čočkami spát: Ano


Modul pružnosti: 0,75 MPa
Středová tloušťka: (–3,0 Dpt) 0,08mm
Propustnost pro kyslík160 Dk/t

* Povinná pole

586,00 Kč

Biofinity (3 čočky)

Dvojklikem zvětšíte obrázek v plném rozlišení.

Zmenšit
Zvětšit

Další pohled

Podrobnosti

Biofinity Energys®


Používání digitálních zařízení jako jsou chytré telefony, tablety nebo počítače významně zatěžuje oči a může vést k jejich únavě, pocitu sucha a začervenání. Unikátní optické řešení a materiál kontaktních čoček Biofinity Energys® byly speciálně navrženy tak, aby tyto příznaky zmírnily. Používání kontaktních čoček Biofinity Energys® je snadnou a přirozenou cestou, jak být v současném světě v pohodě.

Proč jsou kontaktní čočky Biofinity® tak úžasně pohodlné?

Aquaform®
jedinečná technologie společnosti CooperVision, poskytuje kontaktním čočkám Biofinity® vynikající propustnost pro kyslík v kombinaci s vysokým obsahem vody v materiálu. Díky tomu jsou při používání velmi pohodlné a vaše oči jsou jasnější, bělejší a zdravé. A navíc, všechny čočky Biofinity® mají hladký a přirozeně smáčivý povrch, který je odolný proti usazování nečistot a umožňuje tak udržet pohodlí a jasné vidění po celý den. V nabídce jsou sférické čočky pro korigování krátkozrakosti i dalekozrakosti včetně vysokých dioptrických hodnot. Pokud máte astigmatismus nebo se již u vás projevuje presbyopie (jste ve věku 40+), vyzkoušejte naše torické a multifokální čočky a užívejte si skvělý zážitek z jasného vidění.

Aquaform® je jedinečná materiálová technologie, která výsledným čočkám dodává vysokou propustnost pro kyslík spolu s vysokým obsahem vody v materiálu, a díky tomu jsou vaše čočky neuvěřitelně pohodlné po celý den.

Vysoce prodyšné pro zdravější oči
Větší množství kyslíku, které může procházet přes vaši kontaktní čočku, udržuje vaše oči jasnější, bělejší a zdravé. Takové kontaktní čočky jsou skvělé jak pro denní tak prodloužený režim používání.

Přirozeně smáčivé
Výsledkem průlomové technologie je kontaktní čočka, kterou téměř z poloviny tvoří voda. Voda je přirozeně zadržována uvnitř čočky, která tak zůstává dostatečně hydratovaná bez nutnosti přidávat speciální zvlhčovací látky.

Jemné a pružné
Kontaktní čočky Biofinity® jsou jemné a pružné. Navíc mají zaoblený tvar okraje čočky. Všechny tyto vlastnosti umožňují velmi šetrné používání čoček v průběhu celé jejich životnosti.

Co si o kontaktních čočkách Biofinity® myslí jejich nositelé? Přibližně 2 ze 3 uživatelů čoček Biofinity® je hodnotí jako lepší nebo mnohem lepší než ostatní typy čoček (2013 studie společnosti CooperVision).

86% nositelů čoček Biofinity® je ochotno je doporučit svým přátelům nebo členům rodiny.
89% nositelů čoček Biofinity® je hodnotilo jako celkově pohodlné.

Používání digitálních zařízení jako jsou chytré telefony, tablety nebo počítače významně zatěžuje oči a může vést k jejich únavě, pocitu sucha a začervenání. Unikátní optické řešení a materiál kontaktních čoček Biofinity Energys® byly speciálně navrženy tak, aby tyto příznaky zmírnily. Používání kontaktních čoček Biofinity Energys® je snadnou a přirozenou cestou, jak být v současném světě v pohodě. GTIN: 0829196436826

Další informace

Množství 1 balení - 6 čoček
Výrobce Cooper Vision
Zařazení měsíční

Možná Vás také zaujmou následující produkty:

Biofinity (6 čoček)

Biofinity (6 čoček)

Biofinity Multifocal (6 čoček)

Biofinity Multifocal (6 čoček)

1 157,00 Kč
Biofinity Toric (6 čoček)

Biofinity Toric (6 čoček)

774,00 Kč
Biofinity (3 čočky)

Biofinity (3 čočky)

Kontaktní čočky od profesionálů - www.Max-Optik.eu