Biofinity Energys (6 čoček)

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

647,00 Kč

Krátký popis produktu:

Nástupce čoček Biofinity. Není nutná reaplikace - kompatibilní s předešlím typem čoček.


Dioptrický rozsah: –0,25 až –12,00 Dpt +0,25 až +8.00
Balení: 6 čočky v balení
Zakřivení: 8.6
Průměr: 14,0
Materiál: Comfilcon A
Obsah vody: 48%
Kategorie: Měsíční kontinuální kontaktní čočky
Může se s čočkami spát: Ano


Modul pružnosti: 0,75 MPa
Středová tloušťka: (–3,0 Dpt) 0,08mm
Propustnost pro kyslík160 Dk/t

* Povinná pole

647,00 Kč

Biofinity (3 čočky)

Dvojklikem zvětšíte obrázek v plném rozlišení.

Zmenšit
Zvětšit

Další pohled

Podrobnosti

Biofinity Energys®


Používání digitálních zařízení jako jsou chytré telefony, tablety nebo počítače významně zatěžuje oči a může vést k jejich únavě, pocitu sucha a začervenání. Unikátní optické řešení a materiál kontaktních čoček Biofinity Energys® byly speciálně navrženy tak, aby tyto příznaky zmírnily. Používání kontaktních čoček Biofinity Energys® je snadnou a přirozenou cestou, jak být v současném světě v pohodě.

Proč jsou kontaktní čočky Biofinity® tak úžasně pohodlné?

Aquaform®
jedinečná technologie společnosti CooperVision, poskytuje kontaktním čočkám Biofinity® vynikající propustnost pro kyslík v kombinaci s vysokým obsahem vody v materiálu. Díky tomu jsou při používání velmi pohodlné a vaše oči jsou jasnější, bělejší a zdravé. A navíc, všechny čočky Biofinity® mají hladký a přirozeně smáčivý povrch, který je odolný proti usazování nečistot a umožňuje tak udržet pohodlí a jasné vidění po celý den. V nabídce jsou sférické čočky pro korigování krátkozrakosti i dalekozrakosti včetně vysokých dioptrických hodnot. Pokud máte astigmatismus nebo se již u vás projevuje presbyopie (jste ve věku 40+), vyzkoušejte naše torické a multifokální čočky a užívejte si skvělý zážitek z jasného vidění.

Aquaform® je jedinečná materiálová technologie, která výsledným čočkám dodává vysokou propustnost pro kyslík spolu s vysokým obsahem vody v materiálu, a díky tomu jsou vaše čočky neuvěřitelně pohodlné po celý den.

Vysoce prodyšné pro zdravější oči
Větší množství kyslíku, které může procházet přes vaši kontaktní čočku, udržuje vaše oči jasnější, bělejší a zdravé. Takové kontaktní čočky jsou skvělé jak pro denní tak prodloužený režim používání.

Přirozeně smáčivé
Výsledkem průlomové technologie je kontaktní čočka, kterou téměř z poloviny tvoří voda. Voda je přirozeně zadržována uvnitř čočky, která tak zůstává dostatečně hydratovaná bez nutnosti přidávat speciální zvlhčovací látky.

Jemné a pružné
Kontaktní čočky Biofinity® jsou jemné a pružné. Navíc mají zaoblený tvar okraje čočky. Všechny tyto vlastnosti umožňují velmi šetrné používání čoček v průběhu celé jejich životnosti.

Co si o kontaktních čočkách Biofinity® myslí jejich nositelé? Přibližně 2 ze 3 uživatelů čoček Biofinity® je hodnotí jako lepší nebo mnohem lepší než ostatní typy čoček (2013 studie společnosti CooperVision).

86% nositelů čoček Biofinity® je ochotno je doporučit svým přátelům nebo členům rodiny.
89% nositelů čoček Biofinity® je hodnotilo jako celkově pohodlné.

Používání digitálních zařízení jako jsou chytré telefony, tablety nebo počítače významně zatěžuje oči a může vést k jejich únavě, pocitu sucha a začervenání. Unikátní optické řešení a materiál kontaktních čoček Biofinity Energys® byly speciálně navrženy tak, aby tyto příznaky zmírnily. Používání kontaktních čoček Biofinity Energys® je snadnou a přirozenou cestou, jak být v současném světě v pohodě. GTIN: 0829196436826

Další informace

Množství 1 balení - 6 čoček
Výrobce Cooper Vision
Zařazení měsíční

Možná Vás také zaujmou následující produkty:

Biofinity Toric (6 čoček)

Biofinity Toric (6 čoček)

787,00 Kč
Biofinity (3 čočky)

Biofinity (3 čočky)

Biofinity XR (3 čočky)

Biofinity XR (3 čočky)

392,00 Kč
Biofinity Multifocal (3 čočky)

Biofinity Multifocal (3 čočky)

591,00 Kč

Kontaktní čočky od profesionálů - www.Max-Optik.eu