Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal (30 čoček)

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

957,00 Kč

Krátký popis produktu:

Dioptrický rozsah: -9,00 D do +6,00 D (co 0,25 D)
Adice: LOW +0,75 D do +1,25 D, MID +1,50 D do +1,75 D, HIGH +2,00 D do 2,50 D
Balení: 30 čoček v balení
Zakřivení: 8.40
Průměr: 14.30
Materiál: Senofilcon A 
Obsah vody: 38%
UV filtr: ano
Propustnost kyslíku: 147 Dk/t 
Výrobce: Johnson & Johnson
Kategorie: jednodenní kontaktní čočky

* Povinná pole

957,00 Kč

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 čoček)

Dvojklikem zvětšíte obrázek v plném rozlišení.

Zmenšit
Zvětšit

Další pohled

Podrobnosti

Popis produktu

Od 40 let začínáme ztrácet zrakovou jasnost, a máme proto na kontaktní čočky přísnější požadavky. ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL jsou jednodenní multifokální kontaktní čočky, které odpovídají všem těmto nárokům. Díváme se do počítače či jiných digitálních zařízení, střídáme pobyt venku na denním světle a uvnitř s umělým světlem. ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL jsou přizpůsobeny tomuto hektickému životnímu stylu a poskytují jasné a komfortní vidění na všechny vzdálenosti bez ohledu na osvětlení. Kontaktní čočky v sobě spojují 3 nové technologie: TearStable zvyšuje stabilitu slzného filmu, OptiBlue zlepšuje vidění tím, že filtruje až 60 % modrofialového světla a snižuje tak rozptyl světla, a design optimalizovaný pro různou velikost zornic zajišťuje ostré vidění na blízko i na dálku.

Velmi pohodlné

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL jsou vyvinuté k celodennímu pohodlnému nošení. Díky technologii TearStableTM, která optimalizuje rozmístění zvlhčující látky v čočce, se budete cítit naprosto komfortně. Jsou vhodné i pro práci s počítačem!

Ideální na sport

Pokud žijete aktivně, určitě víte, že kontaktní čočky jsou na sport z hlediska pohodlí mnohem lepší volbou než brýle. ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL mají navíc vysokou ochranu proti UV záření (99,9% UVA a 100% UVB) a nabízejí ostré vidění na všechny vzdálenosti.

Filtr modrofialového světla

Modrofialové světlo nás všude obklopuje a jeho rozptyl ovlivňuje jasné vidění. Patentovaný filtr OptiBlueTM filtruje až 60 % modrofialového světla, což tento rozptyl snižuje. Výsledkem je lepší vizuální čistota v interiéru i exterié

GTIN: 00733905391163

Další informace

Množství 1 balení - 30 čoček
Výrobce Johnson & Johnson
Zařazení jednodenní

Kontaktní čočky od profesionálů - www.Max-Optik.eu