Pro zjištění stavu objednávky máte tyto možnosti:(1)
Registrovaný zákazník


zákazník

Pokud jste u nás registrováni, stačí se přihlásit na svůj účet a zkontrolovat si stav objednávky. Důležité jsou tyto dva parametry: 

point   pokud je objednávka ve stavu "hotovo", je zboží již vyexpedováno. Je-li objednávka vyřizována déle jak 3 pracovní dny, může také být uložena na poště nebo Uložence. Dále by mohla být zásilka pozdržena u přepravce -  můžeme pak zásilku dohledat a zaslat Vám číslo balíčku, či reklamovat službu u přepravce.

point   pokud je objednávka ve stavu "zpracování", Vaše objednávka se stále vyřizuje (s největší pravděpodobností je zboží objednáno u dodavatele a čekáme na naskladnění). Pro rychlou odpověď jsme pro Vás připravili tabulku  orientačních termínů dodání.
 


 

(2) Emailem

email

Informujte se na stav Vaší objednávky použitím kontaktního formuláře nebo na email info@max-optik.eu. Důležitým parametrem pro rychlou odpověď je Vaše jméno a číslo objednávky.(3) Telefonický dotaz

 

telefon


Zavolejte prosím na číslo +420 608 664 220 a připravte si číslo a datum objednávky, popřípadě druh zboží, které jste objednali.(4) Orientační termíny dodání na náš sklad

 

factory

 

 

Pokud zboží není momentálně k dispozici, jedná se zpravidla o zakázkovou výrobu, proto termín dodání může být 1-4 týdny. Nejpravděpodobněji to budou čočky pro astigmatismus, multifokální, bifokální a čočky barevné nebo s plusovými dioptriemi. Tabulka termínů dodání je k dispozici zde.


Kontaktní čočky od profesionálů - www.Max-Optik.eu