Clariti Elite (6 čoček)

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

396,00 Kč

Krátký popis produktu:

Dioptrický rozsah: od -10.00 až +6.00
Balení: 6 čoček v balení
Zakřivení: 8.6
Průměr: 14,2
Materiál: Somofilcon A
Obsah vody: 56%
Propustnost pro kyslík: 86 Dk/t
Silikon-hydrogelové: Ano
UV-filtr: Ano
Kategorie: Měsíční kontaktní čočky

* Povinná pole

396,00 Kč

Clariti Elite (6 čoček)

Dvojklikem zvětšíte obrázek v plném rozlišení.

Zmenšit
Zvětšit

Další pohled

Podrobnosti

Clariti Elite


Kontaktní čočky Clariti Toric vám umožní vynikající vizuální korekci astigmatismu s pohodlím silikon-hydrogelových čoček. Tyto měsíční kontaktní čočky od Coopervision jsou velmi populární volbou díky jasnému, přesnému a pohodlnému vidění.

Díky optimalizované konstrukci mají tyto silikon-hydrogelové kontaktní čočky velmi tenké okraje pro větší pohodlí a snadné použití. Kromě toho materiál zajišťuje až šestkrát více kyslíku, než nabízí standardní hydrogelová čočka, to znamená zdravější oči. S vyšším podílem propustnosti kyslíku udržují tyto čočky oči čerstvé, zvlhčené a pohodlné po celý den.

Technologie AquaGen dělá kontaktní čočky Clariti Elite vysoce smáčivé, což zajišťuje že tato extra vlhkost zůstane na povrchu čočky delší dobu. Znamená to, že faktory, které mohou způsobit suché oči jako je klimatizace, běžné nečistoty ve vzduchu, vnitřní vytápění a časté používání digitálních LED obrazovek, nebudou mít na nošení tak velký vliv.

Výhody Měsíční kontaktní čočky Vyrobeno ze silikonového hydrogelu Ultra tenká konstrukce Vysoce smáčitelný díky technologii AquaGen Ideální pro ty, kteří mají suché oči 58% obsah vody mají UVA a UVB filtry, které ochrání oči před škodlivými vlivy UV záření

Další informace

Množství 1 balení - 6 čoček
Výrobce Cooper Vision
Zařazení měsíční

Kontaktní čočky od profesionálů - www.Max-Optik.eu